Kristýna Sadílek Strakošová

VÍCE O MNĚ

Zajímám se o porody od narození mé první dcery (2010). Ovšem moje cesta práce s tělem začala už v roce 2004, kdy jsem začala vést lekce cvičení pro děti a dospělé. Od roku 2012 se věnuji intenzivně pouze ženám - jako lektorka různých forem cvičení (cvičení s kočárky, cvičení s dětmi v šátku/nosítku, kondiční, posilovací a protahovací formy cvičení ad.), dále jako lektorka workshopů zaměřených na pánevní dno a diastázu a jako koučka osobního rozvoje. Díky tomu všemu a díky vlastním dětem jsem se postupně začala více a hlouběji věnovat tématu ženství, ke kterému neodmyslitelně patří MATEŘSTVÍ a POROD.

Baví mě podporovat ženy na cestě za jejich zářivým já. Vnímám porod a období před ním i po něm jako velmi důležité transformační období v životě ženy. A protože vím, že mnohé si právě s tímto nesou spoustu traumat, chtěla bych přispět k tomu, aby tomu tak nebylo. Cítím v dnešní době důležitost vzájemné ženské podpory a podpory důvěry žen v sebe sama.

V současné době jsem v učení v Tradiční škole babství Marisy Alcalá a certifikovanou dulou v České asociaci dul .

Nabízím individuální přípravu, poradenství a psychickou podporu ženám v těhotenství, při porodu a v šestinedělí (příprava porodního plánu, péče v těhotenství, individuální příprava k porodu pro ženy i celé páry, doprovod k porodu v nemocnici i doma, péče o miminko, nošení miminek v šátku, podpora kojení, přechodové rituály). Jsem matkou tří dětí. Působím převážně v Praze a Středočeském kraji.